World News media spouští zpravodajský portál World News 24

13. dubna 2020 spustila společnost World News media nový zpravodajský portál World News 24 na doméně WN24.cz.

Web vnikl za účelem informovat o dění převážně ze zahraničí. Hlavní a nejdůležitější rubrikou jsou Zprávy, kam redaktoři denně píší články v lokálním jazyce. Zdroje jsou světové největší agentury BBC, CNN, Aljazzera a další.

Spustili jsme web, který informuje o dění ze zahraničí. Velké české servery zprávy ze zahraničí mají, ale velmi často je upozaďují. Jejich zdroj je převážně ČTK. Chtěli jsme tedy uživatelům nabídnou alternativu. Mnoho lidí chce číst články z velkých světových webů, ale překážkou může být jazyk. WN24.cz jim toto umožní. Číst informace ze serverů jako je BBC, ale v lokálním jazyce,” říká CEO Vojtěch Kalina.

Nemáme za sebou žádného investora. Web financujeme pouze z reklamy. Obsah nám pomáhá plnit mnoho lidí, kterým podobná služba v ČR chyběla a zároveň mají nyní v době pandemie čas. Oslovujeme i začínající redaktory z vysokých škol, kteří chtějí psát, ale nemají možnost. Zároveň mají zápal pro to přinést do ČR relevantní informace bez “politického” záměru,” dodává Kalina.

O World News Media:

World News Media, s.r.o, je vydavatelem internetových médií. Hlavním projektem je zpravodajský online portál World News 24, který vnikl za účelem informovat o dění převážně ze zahraničí. Hlavní a nejdůležitější rubrikou jsou Zprávy, kam redaktoři denně píší články v lokálním jazyce. Zdroje jsou světové největší agentury BBC, CNN, Aljazzera a další. V portfoliu služeb má dalších devět oborových serverů jako je Sports News 24, Travel News 24, Bitcoin News 24, e-Sports News 24 a další. Spoluvlastní servery OnlyForMen.cz a Ruik.cz. Měsíčně tak oslovuje více než 2 500 000 reálných uživatelů.

Administrátor

Related Posts