World News media spouští zpravodajský portál World News 24

13. dubna 2020 spustila společnost World News media nový zpravodajský portál World News 24 na doméně WN24.cz.

Web vnikl za účelem informovat o dění převážně ze zahraničí. Hlavní a nejdůležitější rubrikou jsou Zprávy, kam redaktoři denně píší články v lokálním jazyce. Zdroje jsou světové největší agentury BBC, CNN, Aljazzera a další.

Zavedené české servery zprávy ze zahraničí mají, ale velmi často je upozaďují. Jejich zdroj je převážně ČTK. Chceme uživatelům nabídnou alternativu. Mnoho lidí chce číst články z velkých světových webů, ale překážkou může být jazyk. WN24.cz jim toto umožní.

Služba je financovaná pouze z reklamy. Oslovujeme zkušené i začínající redaktory z vysokých škol, kteří chtějí psát, ale nemají možnost. Zároveň mají zápal přinést do ČR relevantní informace bez “politického” záměru.

O World News Media:

World News Media, s.r.o, je vydavatelem internetových médií. Hlavním projektem je zpravodajský online portál World News 24, který vnikl za účelem informovat o dění převážně ze zahraničí. Hlavní a nejdůležitější rubrikou jsou Zprávy, kam redaktoři denně píší články v lokálním jazyce. Zdroje jsou světové největší agentury BBC, CNN, Aljazzera a další. V portfoliu služeb má dalších devět oborových serverů jako je Sports News 24, Travel News 24, Bitcoin News 24, e-Sports News 24 a další. Spoluvlastní servery OnlyForMen.cz a Ruik.cz. Měsíčně tak oslovuje více než 2 500 000 reálných uživatelů.

Administrátor

Related Posts