World News Media spouští web MyAnime.cz

28. února 2023 spustila společnost World News Media nový online magazín ze světa Anime. Web na doméně MyAnime.cz je prvním serverem v ČR, který se tomuto tématu věnuje. Tvoří ho tým fanoušků, které dění japonské mangy přitahuje a chtějí se podělit s uživateli o exkluzivní novinky.

Projekt MyAnime.cz je pro World News Media další novou výzvou. Na českém trhu nic podobného není a my věříme, že vlna anime k nám teprve dorazí, a bude velká. Ambice jsou převážně na sociálních sítích, kterým se redakce bude naplno věnovat. Na samotném webu plánujeme ještě v dohledné době spustit e-shop, kde si uživatelé budou moci nakoupit japonské speciality.

O World News Media:

World News Media, s.r.o, je vydavatelem internetových médií. Hlavním projektem je zpravodajský online portál World News 24, který vnikl za účelem informovat o dění převážně ze zahraničí. Hlavní a nejdůležitější rubrikou jsou Zprávy, kam redaktoři denně píší články v lokálním jazyce. Zdroje jsou světové největší agentury BBC, CNN, Aljazzera a další. V portfoliu služeb má dalších sedm oborových serverů jako je Sports News 24, Travel News 24, Business News 24, Car News 24, IT News 24, eSport News24, OnlyForMen.cz a Freshonline.cz. Celková měsíční návštěvnost portfolia je přes 2,5 mil. reálných uživatelů.

Related

World News Media spouští web o vysoké módě FASHIONUP.cz

15. září 20212 spustila společnost World News Media nový...

World News Media prodává reklamu na Twitch.tv v ČR a na Slovensku

Od 1.6.2022 se společnost World News Media stala obchodním zastoupením pro prodej reklamy světové herní video platformy Twitch.tv. Twitch.tv v České Republice využívá většina herních streamerů a její obliba zde stále roste.

World News Media spouští server o cestování Travel News 24

13. února 2021 spustila společnost World News Media nový server věnovaný cestování. Web na doméně TravelNews24.cz je magazínem o cestování, který uživatele přenese na exotická místa. Na serveru uživatel nalezne aktuality, průvodce, praktické rady, tipy pro cestovatele, fotky, videa a mnoho dalšího.

World News Media spoluzakládá agenturu Fresh Marketing, s.r.o.

Společnost World News Media spoluzakládá výkonnostní online agenturu Fresh Marketing,...

World News Media spouští server o sportu Sports News 24

10. listopadu 2020 spustila společnost World News Media nový...