World News Media spouští server o sportu Sports News 24

10. listopadu 2020 spustila společnost World News Media nový server věnovaný pouze sportu. Web na doméně Sports24.cz informuje uživatele ve čtrnácti rubrikách o veškerém sportovním dění.

Šéfredaktorem se stal Dušan Mendel. Ve společnosti již pracoval na rubrice “Sport” od spuštění zpravodajského serveru World News 24.

Projekt Sports24.cz nabídne uživatelům kvalitní sportovní obsah, který se v ČR začíná trochu vytrácet. Většina sportovních serverů je zaměřených pouze na fotbal a hokej. Budeme se snažit segmenty rozšířit a plnit na denní bázi tak, aby uživatelé měli opravdu všeobecné a kompletní informace ze všech sportů světa,” popisuje šéfredaktor webu Dušan Mendel.

Samostatný web jen o sportu je pokračováním naší strategie mít v každém zajímavém segmentu samostatný web. Sport byl v případě České republiky jasná volba. V následujících měsících budeme spouštět další weby, aktuálně v segmentu cestování, ekonomiky a e-sportu,” dodává CEO Vojtěch Kalina.

O World News Media:

World News Media, s.r.o, je vydavatelem internetových médií. Hlavním projektem je zpravodajský online portál World News 24, který vnikl za účelem informovat o dění převážně ze zahraničí. Hlavní a nejdůležitější rubrikou jsou Zprávy, kam redaktoři denně píší články v lokálním jazyce. Zdroje jsou světové největší agentury BBC, CNN, Aljazzera a další. V portfoliu služeb má dalších devět oborových serverů jako je Sports News 24, Travel News 24, Bitcoin News 24, e-Sports News 24 a další. Spoluvlastní servery OnlyForMen.cz a Ruik.cz. Měsíčně tak oslovuje více než 2 500 000 reálných uživatelů.

Administrátor

Related Posts