World News Media spouští server o cestování Travel News 24

13. února 2021 spustila společnost World News Media nový server věnovaný cestování. Web na doméně TravelNews24.cz je magazínem o cestování, který uživatele přenese na exotická místa. Na serveru uživatel nalezne aktuality, průvodce, praktické rady, tipy pro cestovatele, fotky, videa a mnoho dalšího.

Šéfredaktorem se stala Anna Ahneová. Ve společnosti World News Media již pracovala na rubrice „Cestování“ od spuštění zpravodajského serveru World News 24.

Projekt Travel News 24 je pro mě výzvou. V začátku se bude jednat čistě o magazín pro čtenáře. Později chceme zapracovat další prvky na webu, jako jsou tipy na výlety jak v Čechách tak v zahraničí. Chybět v budoucnu nebude ani mapa unikátních míst nebo rozsáhlé diskuze, kde chceme uživatelům dát možnost hodnotit místa, která navštívili,“ popisuje šéfredaktora webu Ahneová.

Projekt Travel News 24 pokračuje v budování vlastního portfolia. Web je aktuálně v základním módu, postupně bude přidávat mnoho funkcí. Věříme, že dobrý web o cestování si najde velkou základnu jak uživatelů, tak inzerentů.

O World News Media:

World News Media, s.r.o, je vydavatelem internetových médií. Hlavním projektem je zpravodajský online portál World News 24, který vnikl za účelem informovat o dění převážně ze zahraničí. Hlavní a nejdůležitější rubrikou jsou Zprávy, kam redaktoři denně píší články v lokálním jazyce. Zdroje jsou světové největší agentury BBC, CNN, Aljazzera a další. V portfoliu služeb má dalších devět oborových serverů jako je Sports News 24, Travel News 24, Bitcoin News 24, e-Sports News 24 a další. Spoluvlastní servery OnlyForMen.cz a Ruik.cz. Měsíčně tak oslovuje více než 2 500 000 reálných uživatelů.

Related

World News Media spouští web MyAnime.cz

28. února 2023 spustila společnost World News Media nový...

World News Media spouští web o vysoké módě FASHIONUP.cz

15. září 20212 spustila společnost World News Media nový...

World News Media prodává reklamu na Twitch.tv v ČR a na Slovensku

Od 1.6.2022 se společnost World News Media stala obchodním zastoupením pro prodej reklamy světové herní video platformy Twitch.tv. Twitch.tv v České Republice využívá většina herních streamerů a její obliba zde stále roste.

World News Media spoluzakládá agenturu Fresh Marketing, s.r.o.

Společnost World News Media spoluzakládá výkonnostní online agenturu Fresh Marketing,...

World News Media spouští server o sportu Sports News 24

10. listopadu 2020 spustila společnost World News Media nový...