World News Media spouští server o cestování Travel News 24

13. února 2021 spustila společnost World News Media nový server věnovaný cestování. Web na doméně TravelNews24.cz je magazínem o cestování, který uživatele přenese na exotická místa. Na serveru uživatel nalezne aktuality, průvodce, praktické rady, tipy pro cestovatele, fotky, videa a mnoho dalšího.

Šéfredaktorem se stala Anna Ahneová. Ve společnosti World News Media již pracovala na rubrice “Cestování” od spuštění zpravodajského serveru World News 24.

Projekt Travel News 24 je pro mě výzvou. V začátku se bude jednat čistě o magazín pro čtenáře. Později chceme zapracovat další prvky na webu, jako jsou tipy na výlety jak v Čechách tak v zahraničí. Chybět v budoucnu nebude ani mapa unikátních míst nebo rozsáhlé diskuze, kde chceme uživatelům dát možnost hodnotit místa, která navštívili,” popisuje šéfredaktora webu Ahneová.

Projektem Travel News 24 pokračujeme v budování vlastního portfolia. Web je aktuálně v základním módu, postupně budeme přidávat mnoho funkcí. Věříme, že dobrý web o cestování si najde velkou základnu jak uživatelů, tak inzerentů,” dodává CEO Vojtěch Kalina.

O World News Media:

World News Media, s.r.o, je vydavatelem internetových médií. Hlavním projektem je zpravodajský online portál World News 24, který vnikl za účelem informovat o dění převážně ze zahraničí. Hlavní a nejdůležitější rubrikou jsou Zprávy, kam redaktoři denně píší články v lokálním jazyce. Zdroje jsou světové největší agentury BBC, CNN, Aljazzera a další. V portfoliu služeb má dalších devět oborových serverů jako je Sports News 24, Travel News 24, Bitcoin News 24, e-Sports News 24 a další. Spoluvlastní servery OnlyForMen.cz a Ruik.cz. Měsíčně tak oslovuje více než 2 500 000 reálných uživatelů.

Administrátor

Related Posts

Leave A Comment

u00a9 2020 Orion. All rights reserved.