World News Media prodává reklamu na Twitch.tv v ČR a na Slovensku

Od 1.6.2022 se společnost World News Media stala obchodním zastoupením pro prodej reklamy světové herní video platformy Twitch.tv. Twitch.tv v České Republice využívá většina herních streamerů a její obliba zde stále roste.

Twitch.tv je platforma pro živé vysílání (streaming). Byla založena v červnu 2011. Druh tohoto vysílání se zaměřuje především na videohry, vysílání soutěží eSports (progaming) a další podobné akce s herním účelem ale i hudbu, umění, či Talk Show.

Obsah webu lze prohlížet buď živě nebo pomocí záznamu z daného vysílání, u kterých si streamer může určit, jestli obsah bude volný uživatelům a nebo jej zpoplatní.

Twitch.tv je nejpopulárnější služba na světě tohoto typu. V říjnu 2013 měla 45 milionů unikátních diváků svých internetových stránek. Od února 2014 byla považována za čtvrtý největší zdroj špičkového internetového obsahu ve Spojených státech.

V srpnu 2014 byla stránka zakoupena americkou společností Amazon.com za 970 mil. dolarů.

Od 1.6.2022 obchodní tým společnosti World News Media nabízí nové reklamní možnosti v tomto segmentu. Oficiální nabídka obsahuje dva reklamní formáty: Twitch Direct Premium Video a Twitch Homepage Headliner. První formát je klasický video-preroll o délce 15-20s. Druhý formát je branding prostoru na homepage platformy Twitch.tv. V nabídce bude možné tyto formáty posílit cílením.

Stejné reklamní formáty společnost WNM nabízí i pro Slovenský trh.

O World News Media:

World News Media, s.r.o, je vydavatelem internetových médií. Hlavním projektem je zpravodajský online portál World News 24, který vnikl za účelem informovat o dění převážně ze zahraničí. Hlavní a nejdůležitější rubrikou jsou Zprávy, kam redaktoři denně píší články v lokálním jazyce. Zdroje jsou světové největší agentury BBC, CNN, Aljazzera a další. V portfoliu služeb má dalších devět oborových serverů jako je Sports News 24, Travel News 24, Bitcoin News 24, e-Sports News 24 a další. Spoluvlastní servery OnlyForMen.cz a Ruik.cz. Měsíčně tak oslovuje více než 2 500 000 reálných uživatelů.

Administrátor

Related Posts

Leave A Comment