World News Media prodává reklamu na Twitch.tv v ČR a na Slovensku

Od 1.6.2022 se společnost World News Media stala obchodním zastoupením pro prodej reklamy světové herní video platformy Twitch.tv. Twitch.tv v České Republice využívá většina herních streamerů a její obliba zde stále roste.

Twitch.tv je platforma pro živé vysílání (streaming). Byla založena v červnu 2011. Druh tohoto vysílání se zaměřuje především na videohry, vysílání soutěží eSports (progaming) a další podobné akce s herním účelem ale i hudbu, umění, či Talk Show.

Obsah webu lze prohlížet buď živě nebo pomocí záznamu z daného vysílání, u kterých si streamer může určit, jestli obsah bude volný uživatelům a nebo jej zpoplatní.

Twitch.tv je nejpopulárnější služba na světě tohoto typu. V říjnu 2013 měla 45 milionů unikátních diváků svých internetových stránek. Od února 2014 byla považována za čtvrtý největší zdroj špičkového internetového obsahu ve Spojených státech.

V srpnu 2014 byla stránka zakoupena americkou společností Amazon.com za 970 mil. dolarů.

Od 1.6.2022 obchodní tým společnosti World News Media nabízí nové reklamní možnosti v tomto segmentu. Oficiální nabídka obsahuje dva reklamní formáty: Twitch Direct Premium Video a Twitch Homepage Headliner. První formát je klasický video-preroll o délce 15-20s. Druhý formát je branding prostoru na homepage platformy Twitch.tv. V nabídce bude možné tyto formáty posílit cílením.

Stejné reklamní formáty společnost WNM nabízí i pro Slovenský trh.

O World News Media:

World News Media, s.r.o, je vydavatelem internetových médií. Hlavním projektem je zpravodajský online portál World News 24, který vnikl za účelem informovat o dění převážně ze zahraničí. Hlavní a nejdůležitější rubrikou jsou Zprávy, kam redaktoři denně píší články v lokálním jazyce. Zdroje jsou světové největší agentury BBC, CNN, Aljazzera a další. V portfoliu služeb má dalších devět oborových serverů jako je Sports News 24, Travel News 24, Bitcoin News 24, e-Sports News 24 a další. Spoluvlastní servery OnlyForMen.cz a Ruik.cz. Měsíčně tak oslovuje více než 2 500 000 reálných uživatelů.

Related

World News Media spouští web o vysoké módě FASHIONUP.cz

15. září 20212 spustila společnost World News Media nový...

World News Media spouští server o cestování Travel News 24

13. února 2021 spustila společnost World News Media nový server věnovaný cestování. Web na doméně TravelNews24.cz je magazínem o cestování, který uživatele přenese na exotická místa. Na serveru uživatel nalezne aktuality, průvodce, praktické rady, tipy pro cestovatele, fotky, videa a mnoho dalšího.

World News Media spoluzakládá agenturu Fresh Marketing, s.r.o.

Společnost World News Media spoluzakládá výkonnostní online agenturu Fresh Marketing,...

World News Media spouští server o sportu Sports News 24

10. listopadu 2020 spustila společnost World News Media nový...

World News media spouští zpravodajský portál World News 24

13. dubna 2020 spustila společnost World News media nový...